Dalaman Rent a Car

Dalaman Rent a Car

Dalaman koyları, yeşillikleri ve deniz manzaraları ile meşhur olmuş ve Dalaman havalimanının bulunması sebebiyle turizm açısından yurt içi ve yurt dışından sürekli turist misafir etmektedir. 

Muğla Dalaman'dan ulaşabileceğiniz Fethiye, Köyceğiz, Marmaris, Datça, Bodrum, Milas gibi turistlerin en çok ziyaret ettiği sahil bölgelerine FTH Rent a Car ile kolayca erişmeniz için seyahatiniz boyunca sizlere hizmet vermekteyiz. 

Muğla Dalaman havalimanından kiralayağınız aracınız size sorunsuz bir tatil yaşatacaktır. Araçlarımızda kalite ve konfor ön planda olup sizler için detayları düşünülmüştür. 

Peki Dalaman'a geldiğinizde henüz bir tatil planınız yoksa neler yapmalısınız? 

Eğer günübirlik yaşamayı seviyorsanız ve güzel bir tatil yapmak istiyorsanız görmeniz gereken yerleri görmeden Muğla'dan ayrılmamanızı kesinlikle öneririz. 

Nereden Başlamalıyım? 

El değmemiş doğası, upuzun kumsalı, turkuaz mavisi denizi ve muhteşem manazaraları ile yerli ve yabancı turistin gözdesi olan dalaman sakinliğiylede ziyaretcilerine inanılmaz bir tatil deneyimi sunuyor.Dalaman deniz, kum güneş tatilinin yanı sıra antik kentleri ile kültür turizmine de büyük ölçüde katkı sağlamaktadır.

      Dalamanın bakir koylarından olan Sarsala koyunda çam ağaçlarının arasında denizin tadını çıkarabilirsiniz. Keyifli hatta birazda güneşli bir gün içinse sarıgerme ve ekinci plajlarında bol bol yüzebilir ve güneşlene bilirisiniz. Ayrıca heyecan ve adrenalin tutkunu biri iseniz dalaman cayında rafting yapabilirisniz. Diğer yandan Dalamanın  tarihine anıklık yapmak istiyorsanız Telmessos antik kentini mutlaka ziyaret etmelisiniz.Tarihe meraklı olanlar ayrıca Yaka köy sınırları içerisinde yer alan likya nın önemli yerleşim yerlerinden biri olan Tlos antik kentini ziyaret edebilirler.  Tabi buraları gexmek için güvenilir ve samimi ortamı ile dalamanda araç kiralanın adresi fth rent a car dan araçkiralaya bilirsiniz.

Top